O mně

O alternativní terapeutické metody se zajímám už více jak dvacet let. Nejprve jsem si pouze řešila svoje vlastní problémy. Vyzkoušela jsem různé terapie, které mi vždy na chvíli pomohly, ale až metoda EFT měla takové účinky, že mě konkrétní problém již nikdy "neotravoval", protože byl vyřešen. Profesně se o metodu EFT a její fungování zajímám od roku 2018, kdy jsem absolvovala první seminář u Anny Paškové. Od té doby metodu studuji a absolvovala jsem další dva jednodenní semináře a v roce 2022 i půlroční studium na EFT Akademii Anny Paškové. Studium bylo zakončeno závěrečnou zkouškou a získala jsem osvědčení EFT Terapeutka. Před terapeutickou činností jsem podnikala v oblasti daní, účetnictví a poradenství. Ač se to nezdá, mají tyto činnosti s terapií hodně společného. Naučila jsem se naslouchat klientům, porozumět jejich problémům a hlavně není pro mě vůbec žádný problém zachovávat mlčenlivost, která je, jak ve firemním, tak i v osobním poradenství, vyžadována a je velmi důležitá. Klienti ke mě vždy měli absolutní důvěru a věděli, že cokoliv mi sdělí, zůstane jen mezi námi.

Vzdělání a certifikáty

V roce 1990 jsem absolvovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Školu jsem studovala dálkově při zaměstnání v podniku zahraničního obchodu Centrotex, kde jsem pracovala 8 let. Poradenské profesi pro firmy jsem se věnovala od roku 1992, z toho v období od roku 1995 do roku 2002 jsem byla partnerkou a spoluzakladatelkou společnosti Fučík & Fučíková s.r.o.

V roce 1993 jsem získala oprávnění daňového poradce evidenční číslo 330, v roce 2000 pak osvědčení auditora evidenční číslo 1836. Platnost auditorského oprávnění bylo ukončeno ke dni 20.1.2020.

V roce 2006 jsem úspěšně absolvovala zkoušky z anglického jazyka FCE. Dalším jazykem, kterým se domluvím, je němčina. 

V roce 2023 jsem pak úspěšně absolvovala zkoušku na EFT akademii, čímž jsme završila pětileté zkoumání a studování EFT terapie.

V průběhu více než třicetileté praxe jsem řídila kolektivy až do velikosti 30 zaměstnanců. Za tuto dobu jsem získala mnoho zkušeností v oblasti poradenství, ale i mezilidských vztahů.